LG OPTIMUS ONE

QQ Launcher Pro

qq.jpg
qq2.jpg
Skvělý plýnulý launcher který obsahuje 2 widgety Task manager a Quick switch.
Podporuje také jiné témata které si můžete stáhnout z android marketu.
stahuj.png

Používate tento launcher?

Ano. (5 | 46%)
Nelíbi se mi. (2 | 18%)

Espier Launcher

espier.jpg
Snažíte sa niekedy hľadať na internete launcher ktorý sa aspoň podobá na iPhone - technicky na iOS?. Tak teraz nemusíte hľadať. Skvelá rýchla napodobenina iOS 4.0 ako launcher a pri tom ešte aj FREE na markete.

Takže k launcheru. Je to presne také isté ako keby ste mali v ruke iPhone či iPod touch. Čo je skvelé na tomto launchery tak tam je aj Task Manager alebo hľadanie vašej app. v mobile či na internete. Animácie sú tiež super a osobne teraz tento launcher používam. Určite viem že väčšina bude spokojná. :)
stahuj.png

GO Launcher EX

g oex.jpg
GO Launcher EX je další verze GO Launcher, jedna z nejpopulárnějších aplikací pro náhradu uživatelského prostředí na Android Marketu. Nabízí krásné motivy, rychlé přepínání mezi obrazovkami a další užitečné funkce.

Regina 3D Launcher

regina.jpg
Regina je opravdu originální stylový launcher.Je celkem plynulý.Grafika je hezká,originálně 3D :) . K launcheru si můžete stáhnout ještě různé widgety,které spustíte pouze na Regině.Menu posouváte horizontálně,přičemž efekt je jako,když posouváte v Android galerii.Nevýhodou je,že nemůžete použít live wallpapery (živé tapety),aspoň ale nezatěžujete tolik mobil.Regina 3D Launcher bych doporučil lidem,kteří hledají stylový ,a přesto funkční launcher.
stahuj.png
Copyright © 2011 lgoo.717.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one