LG OPTIMUS ONE

Tuto rubriku jsme založily pouze pro úžasnou hru Angry Birds.
Zde budeš dostávat čerstvé novinky,zajímavosti,tipy triky a jiné o této super hře!

Angry birds kuchařka???

Všude koluje, že ROVIO plánuje udělat tzv. Angry Birds Kuchařku, ve které budou recepty z vajec. Tato kuchařka by měla být prodávaná normálně v knihkupectví tištěná na papíře, ale také by měla být jako e-book, což je elektronická kniha. Je pravda, že něco tak bláznivého vyjde? Uvidíme...
images.jpg
Angry-Birds-Ringtone-Banner.jpg
Angry Birds Song.mp3  1.1MB
Stáhni si soundtrack z Angry Birds !!!

Angry Birds+Google Chrome = ptáci ve webovém prohlížeči s novými levely

Angry-Birds-google-chrome.jpg
Angry Birds se díky Googlu dostali také do internetového prohlížeče ve vašem počítači. Pravidla jsou stejná jako v mobilní verzi, můžete si zahrát 70 levelů, stejných jako v mobilu. Součástí jsou ale také speciální úrovně inspirované webovým prohlížečem Google Chrome. Webovou verzi Angry Birds naleznete na chrome.angrybirds.com. Pro spuštění ale musíte mít prohlížeč, který podporuje HTML5.
Podle mě jsou naštvaní ptáci stejně nejlepší na mobilech s dotykovým displejem.

Angry Birds konečně také pro Windows

angry-birds.jpg
Pokud jste velkým fanouškem populární hry Angry Birds a rádi ji hrajete na svém telefonu s Androidem a chtěli by jste tuto "akční" gamesku hrát také na svém počítači s nainstalovanými Windows bez připojení k internetu, nyní to již není žádný problém.

Finští vývojáři totiž před nějakým časem uvolnili Angry Birds jako nativní aplikaci pro Windows. Hra obsahuje asi 250 levelů a je možné si ji zakoupit za necelých pět dolarů z oficiálních stránek (zde). Hru si můžete vychutnat v režimu fullscreen (plná obrazovka) nebo také klasicky v okně.

Autoři přišli s demoverzí, kterou můžete taktéž stahovat z oficiálního webu.
Copyright © 2011 lgoo.717.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one