LG OPTIMUS ONE

Novinky

Mobil v 60 sekundách aneb zjistěte co se stihne za 60 vteřin v mobilním světě

Společnost Mobclix udělala zajímavý průzkum,se kterým se chci s vámi podělit.
Zkoumala, co se stihne za dobu šedesáti vteřin u všech chytrých telefonů na světě.
Pokud chcete zjistit výsledky,koukněte se na obrázek.
Mobile-in-60-Seconds_Oct-28_Final.jpg

Angry Birds Update - Ham'O'Ween

Další aktualizace oblíbené hry Angry Birds Seasons právě vyšla pro iOS a Android.Ta přináší třicet nových levelů stylizovaných do strašidelného prostředí a nového oranžového ptáčka.
Takže nečekej a aktualizuj si Angry Birds Seasons !

Nová verze firmwaru v20h

04.06.10-LinkedIn-Status-Update.jpg
Na světě se objevila nová oficiální verze firmwaru od LG a to verze v20h.Běží stále na verzi Androidu 2.3.3
Podle uživatelů tohoto firmwaru aktualizace není zásadní,někteří si povšimli pouze změny zakosení ikonek v menu.
Pokud jste si všimli ještě nějaké změny, napište do našeho fóra.

Android 2.3.3 již i pro T-Mobile a Vodafone !!!

optimus-one-gingerbread1.jpg
Dnes byl konečně vydán Android 2.3.3 i pro LG Optimus One,koupený ve Vodafonu a T-Mobilu.U obou operátorů je verze firmwaru V20g.LG to uveřejnilo na své FB funpage.Tak jaké máte pocity z nové verze ?Napište nám ve fóru.
LG CZ-SK.png

Angry Birds Rio - nové levely tento týden

angry-birds-rio-movie.jpg
ab.jpg
Narozdíl od nás vývojáři populární hry Angry Birds nemají dovolenou.Důkazem je aktualizace Angry birds Rio,která by měla přijít tento týden.Firma Rovio na Facebooku zveřejnila,že update přinese 15 nových karnevalových levelů.Těšíte se ?

Nová verze Android Marketu + download

To,co jsme vám psali asi tak před dvěmi měsíci se stalo realitou.Přišla nová verze Android Marketu.Ta se více podobá internetovému Marketu,mě připomíná trochu Windows Phone 7.

Díky nové verzi si můžou američané stahovat navíc filmy a knížky - u nás tako funkce není zatím dostupná.Druhým sklamáním je,že filmy si nebudou moci stahovat lidé,kteří mají ROOTLÝ Android.
Díky novému vzhledu přibyli také nové možnosti filtrování - například "Editors Choice".

Aktualizace se projevila zatím pouze u některých uživatelů.Pokud mezi nimi nejste,počkejte si 2 až tři týdny nebo si ho stáhněte z našeho webu - viz. pod textem.Novou verzi android Marketu nainstalujte jako kteroukoli jinou aplikaci.
market.png
market1.png
market3.png
market4.png

Scrabble na Android - již příští týden

scrabble.jpg
EDITOVÁNO : Hra je již na Android Marketu,pro česká zařízení zatím hra ale dostupná bohužel NENÍ !
Oblíbená stolní hra Scrabble,kde skládáte slova,se dočká mutace pro Android telefony.Web Androidcentral.com informoval,že se dočkáme opravdu brzy - již příští týden.Hru by měli vyvíjet vývojáři od EA Mobile.Scrabble by mělo být FREEWARE,k dostání na Android Marketu.Mimo Android se má dočkat i Facebook a iOS.

Android 2.3 Gingerbread je tady !!!!!!

android 2.3.jpg
A je to tu !!! Dlouho očekávaný Android 2.3. Gingerbread byl po Rumunsku,Rusku vypuštěn i u nás !!!
Brzy na našech stránkách očekávejte test a návod na tento Android.
EDIT: Vodafone ještě aktualizaci neuvolnil.

PŘI AKTUALIZACI VÁM ZMIZÍ ROOT,CUSTOM RECOVERY,OPRAVENÝ TOUCH BUG,ROM I PŘETAKTOVÁNÍ !!!

Android 2.3 (Gingerbread) pro LG Optimus One vyjde v červenci

Všeobecně se internetem šíří řada spekulací na téma, kdy že tedy vyjde nová verze operačního systému Android pro telefonem LG Optimus One. První oficiální informace od českého zastoupení výrobce telefonu, společnosti LG, zněly, že update bude k dispozici koncem května 2011.

Jak vidíme dnes, byla tato informace nepravdivá. Manažer LG pro český trh to zdůvodnil tím, že společnost není ještě připravena, aby mohla na trh uvést novou verzi systému. V červnu se zase na "facebookové skupině" LG objevila zpráva, že shání testery, kterým poskytne telefon s nainstalovým "Gingerbreadem" k vyzkoušení a bude od nich požadovat vyrozumění, zda je Android 2.3 stabilní a česká lokalizace bez jediné chyby. Mimo jiné do betatestu byl vybrán také jeden z adminů lgoo.717.cz, který se však momentálně nachází na dovolené v zahraničí.

Včera (31. června 2011) se na Facebooku, respektive na skupině LG CZ/SK, objevila aktualita, která tvrdí, že Android 2.3 pro LG OO skutečně vyjde letos v červenci. Snad už to tedy bude definitivní termín vydání.
facebook-lg-android-2.3.PNG
Výpadek webu - o víkendu
build.jpg
V sobotu 2.7 , odpoledne začne přechod Webgardenu na novou verzi,která přináší lepší vzhled a mnohá vylepšení.Takže náš web nebude na internetu k dispozici.Přechod by měl být ukončen během nedělní noci.
Děkujeme za pochopení
Admini webu

Nový update brzy v Marketu : Angry Birds Seasons - Summer Pignic

265181_10150219253544928_314467614927_7073793_7714355_n.jpg
Nedávno se dočkali Angry Birds updatů.Normální ptáčci se ocitli v dole .Ptáci v Riu byli zase na pravém brazilském karnevalu.Aby se sezónní kvítka necítila ošizena, "nažerou" se prasat na pikniku.A protože jako hlavní chod budou podávat právě zelené čuníky,update se jmenuje summer PIGnik :).Takže se máme na co těšit.

Edit: nahoře můžete vidět video z připravovaného updatu,který by měl přinést nových 15 levelů
Nedávný update Angry birds : Mine and Dine
Nedávný update Angry birds : Mine and Dine
Nedávný update Angry Birds Rio : Carneval
Nedávný update Angry Birds Rio : Carneval

Další info o androidu 2.3 Gingerbread

Tak tu máme dvě nové informace - jednu dobrou, a ta druhá je bohužel špatná.
Takže začneme tou špatnou. LG na jejich oficiální facebook stránku napsalo, že update bude pravděpodobně až v červenci.
Druhá, lepší zpráva je, že LG nabídlo pěti lidem testování oficiální 2.3 verze ještě před vydáním, aby se mohli s LG kontaktovat na problémech či námitkách o této verzi. Jakmile LG tento status zveřejnilo, hned jsem se nabídl, a oni mě přijali. Zítra mi prý napíší bližší info, takže jestli budu vědět něco víc, čekejte zítra další info. Postupně Vás budu informovat o tom, jak ten oficiální Gingerbread vypadá :))

Andy Pad - připravuje se levný tablet s Androidem

První tablet s operačním systémem Android byl ohlášen již v lednu. Od té doby se jich na světovém trhu vystřídalo mnoho, z těch nejznámějších jsou to Motorola XOOM, HTC Flyer a Asus Transformer. Nestaly se příliš úspěšnými především kvůli relativně vysokým cenám.

Na druhou stranu jsou tu zařízení od čínských výrobců, které jsou naopak laciné, ale za to často postrádají alespoň základní výkon na spuštění jednoduchých aplikací a her a zpracování taktéž za mnoho nestojí.

Pokud hledáte zlatou střední cestu, možná se Vám v blízké době naskytne příležitost si ji zvolit. Firma Mattressman totiž oznámila, že pracuje na sedmi palcovém tabletu s názvem Andy Pad. Má disponovat procesorem ARM 8 na frekvenci 1,2 GHz. Dále nabídne HDMI port a samozřejmě Wi-Fi. Operačním systémem je Android ve verzi 2.3.

Cena tabletu se odhaduje na 129 liber, což je v přepočtu na české koruny asi 3,5 tisíce. Suma se zdá vzhledem k vyjmenovaným parametrům až nereálná. Doufám, že budeme nakonec příjemně překvapeni a že se nedočkáme ze strany výrobce nějaké zrady. Andy Pad se má objevit v září letošního roku.
andy-pad.png
Nový admin!!!
Na našem webu máme od 12.6. nového admina! Jeho jméno je koroptev520, doufám že nám pomůže vylepšit stránky jenom k tomu dobrému. Brzy o sobě napíše info do kolonky "KONTAKT", tak jsme zvědaví co na něj řeknete :)

AKTUALIZACE: Něco málo o mě - novému adminovi - již nyní najdete v sekci Kontakt. Taktéž doufám, že budu pro web přínosem a posunu ho zase o kousek dál a především věřím, že se mnou, Vy- fanoušci Androidu, budete spokojeni.
hands_shaking.jpg

Google Navigace dostupná v ČR

google-navigation.jpg
Jak už možná víte,Google spustil 1. června hlasovou navigaci i v České republice.Slováci si ovšem ještě minimálně pár měsíců počkají.Navigace je "polooffline ",tzn. že minimálně na naplánování trasy musíte být připojeni k internetu.Aplikace si trasu a k ní data stáhne a po cestě už internet nepotřebujete.Zatím jsem neměl možnost navigaci vyzkoušet,takže nevím zda je lepší než navigace od Nokie nebo snad dokonce lepší než normální GPS navigace.

EDIT: Google navigaci nerozjedeš bez mluvícího SVOX enginu, který můžeš najít zdarma na ANDROID MARKETU, ale každý hlas se už musí kupovat. Brzy u nás na stránkách najdeš český hlas IVETA, aby k tobě navigace mluvila hezky česky :))

Google navigaci v brzké době zrecenzujeme a porovnáme s ostatními navigacemi.

Aktualizace 2.3 nebude přes android market!

Aktualizace, kterou slíbilo LG, přes android market nebude. Bude se aktualizovat klasicky přes LG PC SUITE, jako jste zvyklí z aktualizace na V10q. Tato informace se tento týden objevila na oficiální české a slovenské stránce LG.
lg-optimus-one-android-gingerbread.jpg

Aktualizace na 2.3 Gingerbread

Již nějakou dobu máme na stránkách, že na konci května by měla přijít aktualizace na android 2.3 Gingerbread. A uteklo to rychle, ale konec května už je tu. To znamená, že by každým dnem měla přijít aktualizace, jak sliboval LG přes android market, což je trochu zarážející informace, ale určitě se máme na co těšit...
optimus-one-gingerbread.jpg

Omezený provoz webu - 1. admin fuč :)

android dovolená.jpg
Bohužel vám musím oznámit,že v době od 18.5 do 1.června nebudu v místě s připojením na internet.Naštěstí tady ale bude druhý admin,takže to neznamená,že sem nic nebude přispívat.Těšte se že,až "si vyčistím hlavu" budu sem přispívat zase často.V případě dotazů se obracejte na druhého admina - Mizdu (viz. rubrika Kontakt)Dík za pochopení.
Avatar2424

Další důležitý facelift Android Marketu - již brzy

"Na včerejší tiskové konferenci bylo novinářům sděleno, že Google chystá grafický facelift pro Android Market (Pouze pro telefony). Měl by se více podobat verzi z tabletů a webového prohlížeče. Kromě změny GUI se dočkáme i několika vychytávek v podobě většího množství kategorií a filtrů při hledání. Ve výsledku by jsme se tedy měli dočkat kategorií: trend, nejlepší nové placené, nejlepší nové zdarma, nejlepší placené a nejlepší zdarma. Poslední dvě zmiňované kategorie se budou zaměřovat na celkovou popularitu všech, tedy i starších, aplikací v konkrétní kategorii. Další změnu uvítají spíše vývojáři, bude totiž navýše limit velikosti aplikace a to na 4 GB a možnost hostovat dodatečná data aplikací (tedy soubory, které se stahují až poté, co aplikaci nainstalujete a spustíte). Tyto dodatečné soubory bude mít na starosti přímo Google, takže jejich stahování by mělo být pohodlnějí, snad i v některých případech rychlejší. Nákup placených aplikací se také rozroste a to na dalších 99 zemí. Nakonec asi špatná zpráva, Google nebude navyšovat časovou lhůtu na vrácení zaplacené aplikace, která je aktuálně 15 minut. Na druhou stranu se není až tak čeho obávat, čas 15ti minut se odpočítává až po tom, co aplikaci stáhnete a nainstalujete."
new-android-market.png

Anatomie těla Androida aneb co v něm vlastně je

Jeden umělec nám vytvořil obrázek jak si představuje druh "Androidus Robosapiens" ze vnitř.Představujete si androida také takového ?
android anatomy.jpg

ČT4 a aktualizace Angry Birds Seasons již v Marketu !!!

Máme tu pondělí a s ním přišla do marketu aplikace ČT 4 Sport a již očekávaná aktualizace hry Angry Birds Seasons.
angry birds easter.jpg
AND
ct4-logo.jpg
ct4_hlavni.png
ct4_live.png
Díky aplikaci ČT4 budete mít kdekoli přehled o všech novinkách ze sportu. Získejte nejčerstvejší sportovní novinky z ČT4 do Vašem telefonu.
ČT4 obsahuje:
- Beta verzi streamu živého vysílání
- Okamžitou aktualizace seznamu článků
- Sdílení článků pomocí emailu a sociálních sítí
- Možnost uložení článků a jejich přečtení později
- Nastavení velikosti písma
Obsah článků v aplikace pochází z http://www.ct24.cz/sport/.

Pozn.: Mě bohužel jako u aplikace ČT 24 nefunguje živé vysílání :(
angry b e.jpg
Angry Birds Seasons se dočkali jarní,velikonoční aktualizace !!!
Čeká na vás nová grafika,nové levely,nové golden eggs a z vlastní zkušenosti vám mohu říct,že hra se neseká (alespoň 2 nové lvl ,které sem vyzkoušel).
Nečekej a běž hrát velikonoční naštvané ptáky !!!

Minecraft na Android?

Kdo by neměl rád populární hru Minecraft... Prostě si jen tak u počítače kutat, stavět a craftit. Na tuto hru jsme dlouho všichni čekali. Určitě jí znáš. Internetem se koluje zpráva, že koncem roku vyjde tato výborná hra i na chytré telefony s androidem. Je tato zpráva pravdivá? Já doufám že ano, ale není to potvrzené. Několik pokusů vytvořit minecraft na android už tu bylo, ale ne zrovna moc úspěšných. Můžeš zkusit třeba MINEDROID, což je podobné CREATIVE verzi pro PC. Já osobně se na oficiální minecraft pro android nesmírně těším.
minecraft-world.jpg

Mapy.CZ - zanedlouho na marketu ?!

logo_f.gif.png
Mapy od české společnosti Seznam.cz budou již brzy na vašem Android zařízení!
Jako první je mohl vyzkoušet server Mobilmania a z video recenze je vidět ,že se máme na co těšit.V Praze dokonce budete moci využít hodnocení stupně hustoty dopravy, doufejme, že se tato služba rozšíří i do dalších měst. Zbývá jen dodat, kdy se na Marketu objeví - aplikace by měla být dostupná do 3 dnů - tedy nejpozději v sobotu 9.4.
Uvidíme zda předčí Google Maps , které jsou ve výborné kondici. :)
Mapy-Hybridni-00.jpg

Angry Birds Rio v Android Marketu !!!

Kdo si počkal,ten se dočkal.
Pokud sis nechtěl stáhnout Angry Birds Rio z našich stránek,nyní si je můžeš stáhnout z oficiálního Android Marketu.
Více info jsem již o této hře psal,takže pouze doplním,že toto je hra k animovaného filmu Rio.
Nečekej a stahuj oficiálně !

PS: Pokud sis ptáky stáhl z našeho webu stáhnul,nejdřív je odinstaluj a teprve pak nainstaluj z Marketu.

WIFI v pražské tramvaji

tramvaj.JPG
Cestující v městské hromadné dopravě čeká malá revoluce. V modernizovaných tramvajích se totiž budou moci připojit k internetu prostřednictví wi-fi. Připojení začne zkušebně fungovat zatím v jedné soupravě.

Tramvaj s internetem vyjede z vozovny Hloubětín poprvé ve čtvrtek 31. března a ve zkušebním provozu bude souprava jezdit půl roku. Pak Dopravní podnik zavedení internetu do tramvaje vyhodnotí a rozhodne se, co dál.
Copyright © 2011 lgoo.717.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one